Fatih YAĞCI BİYOGRAFİ

Fatih YAĞCI mizah olarak çok sakin, durgun ve oldukça dürüst ve yalanı hiç sevmeyen birisidir. Sizlerle birlikte ilk tanışma esnasında veya sıcak samimi bir dostluk kurmuş olsanız bile sizlerle şakalaşırken belli bir mesafeyi koruduğunu görürsünüz.

fatih yağcı

Fatih YAĞCI karakteri itibari ile hiç bir zaman dala vereyi veya yalanı sevmediği gibi her zaman dürüst ve açık sözlü olunmasını ve herkesi de kendisi gibi gördüğü için, okuduğu Risale-i Nur kitapları ve İMAN hakikatleri ile birlikte güzel ahlaka ve iyi bir kalbe sahip olması da gayet doğal.

Fatih Yağcı sohbetlerinde veya günlük yaşantısında dostlarını hiç bir zaman kırmamaya özen gösterir ve sizlerle birlikte her zaman her yerde bir yolunu bulup ALLAH c.c.’ı anlatmayı arzulayan bir mücahit kişiliğe ve karaktere sahiptir.

Fatih YAĞCI abinin Biyografisinde kendisi ile nereli ve doğrum tarihi ile ilgili bilgi arayanlar için de en detaylı bilgilere sayfamızdan rahatlıkla ulaşa bilir ve ANTİ-İSLAM sayfalarında yazılan yalan yanlış bilgilere inanmamanız için 7/24 Online bir şekilde Fatih YAĞCI ile ilgili bütün detaylara rahatlıkla sayfamız ve sitemiz üzerinden ulaşa bilirsiniz.

Fatih YAĞCI Biyografisi;

Fatih YAĞCI; 11 Nisan 1984 ‘de İzmir’de dünyaya geldi.

Sözler Köşkü’nde canlı sohbetleri ile tanınan ve 20 milyon sosyal medya kullanıcısına iman hakikatleri olan Risale-i Nur sohbetlerini ulaştıran ve bir çok ateistin İSLAM ile şereflenmesinin yanı sıra, bir çok zayıf imanı olan mümin kardeşlerimizin de tahkiki iman sahibi olmasına vesile olan Fatih YAĞCI abi ile ilgili en geniş bilgiye rahatlıkla sitemiz üzerinden ulaşa bilirsiniz.

 

Anahtar: fatih yağcı, fatih yağcı biyografi, fatih yağcı kimdir, fatih yağcı nereli, fatih yağcı sohbetleri, fatih yağcı videoları, fatih yağcının ailesi, fatih yağcı nereli ve kimdir

One thought on “Fatih YAĞCI BİYOGRAFİ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir