Fatih Yağcı Kimdir?

Fatih Yağcı Kimdir ?

fatih yağcı

Google’a Fatih Yağcı yazınca altında “Fatih Yağcı kimdir?” yazısı çıktı. Demek ki bu şekilde birçok arama olmuş diyerek merak eden arkadaşlara kısa da olsa bilgi vereyim dedim. 20 yaşına kadar gafletle yaşamış olduğumdan 20 den öncesine dair anlatmaya değer pek bir şey bulamıyorum. 20 den sonra evliyalık hayatım başladı demiyorum elbette :) İnsan hatadan ve gafletten hiçbir zaman hali değil. Eski hayatıma nazaran 20’den sonrası manen daha düzgün diyeyim. 20 den sonra etrafımdaki bir takım şeyleri sorgulamaya başladım. Nereden geldim? Nereye gidiyorum? Ben kimim? gibi soruları irdelemeye, İslami konularda araştırmalar yapmaya başladım. Araştırmadan iki ihtimalli bir sonuç çıkacaktı. Ya artık tamamen ehl-i dünya bir adam olacaktım. Ya da kendimi tüm varlığımla ahirete verecek baki bir adam olacaktım. Bu sözlerim yanlış anlaşılmasın. İnancımda bir sıkıntı hissetmiyordum. Sadece kafamdaki felsefi sorulara cevaplar bulmalıydım. Derken… Sonsuz mutluluğumun anahtarını buldum. Risale-i Nur Külliyatı… Akla gelebilecek tüm sorulara cevaplar veren bir Kuran tefsiri(açıklaması). O anahtarı aldım ve kapıyı araladım. Bu hakikatlerin yayılmasını, en büyük hayat gayem ve yaşama sebebim olarak kabul ettim. Ve bu kitapların müellifi olan Bediüzzaman Said Nursi’ye hayatımda ilk defa “ÜSTADIM” dedim.

Fatih Yağcı Kaç Yaşında ?

Google aramalarında benim ile ilgili en çok aratılan kelimelere baktım. İlginçtir ki “Fatih Yağcı Kaç Yaşında?” kelime dizisi en çok aratılanlar içinde. Tıklayınca da adam akıllı bir cevabın çıkmadığını gördüm ve buradan yazayım dedim. 1984 doğumluyum. An itibariyle 30 yaşında oluyorum. Pek yaşımı göstermiyorum ama durum bundan ibaret. Risale-i nur eserleriyle ciddi manada tanışma, yaklaşık 2004 senesi gibi birşeydi. Bu açıdan bakarsak 9 yaşında da sayılabilirim. Bundan sonraki ömrümü İslamiyetin yayılması ve yaşanması için ayırdım. Rahatsız olduğum ama açıklamak zorunda hissettiğim bir mevzu var. Yaşım konusunda arama yapan arkadaşların birçoğunun niyeti malum. Evlilik… Bu husustaki tavrımı da NET bir şekilde ifade etmek istiyorum ki kimse kapıyı çalmasın. Bu niyette olan kardeşlerimden benimle bu hususta irtibata geçmemeleri için bu yazıyı da buraya ekleme ihtiyacı hissettim.

Risale-i Nur Sohbetleri ile sizlere daha fazla paylaşımlarımızın ulaşması için en doğru FATİH YAĞCI Resmi adreslerimiz.

Fatih YAĞCI Facebook Sayfam: http://www.facebook.com/Fatihy4

Fatih YAĞCI Twitter Sayfam:

https://twitter.com/fatihyagciresmi

Not: Lütfen sizlerde, Fatih YAĞCI hakkında en geniş ve detaylı bilgilere ulaşmak isterseniz, kafanıza takılan her sorular için en doğru adres ve sayfalarımızdan bizlere ulaşa bilirsiniz. Fatih Yağcı Kim dir ? veya Fatih Yağcının Hayatı hakkında en doğru bilgiye sayfalarım ve Sözler Köşküne gelerek benden öğrene bilirsiniz.