Pilot Kalem ile Ateizmi Çökerten Şakirt

By | 22 Eylül 2014

Son zamanlarda internette Dost TV’de yaptığımız bir programın videosu gündeme oturup olumlu ve olumsuz bir çok yorum almış.

Daha gündeme dün düşmesine rağmen google’da şu şekilde arama yapıldığında “pilot kalem ile ateizmi” 17.300 sonuç çıkıyor.

Bu durum karşısında bazı arkadaşlarım kötü yorumları görüp üzüntü duymuş. Oysa ki ben mutluluktan uçuyorum.
En az 1 milyon insana ulaşmanın şevki ile zıplayınca kafamı tavana vuracak gibi hissediyorum. Ve ulaşılan insanların neredeyse yüzde 80’ni itikad yönünde ihtiyaçlı insanlar.

Bu ateistler bana sorsaydı “bir videonu hazırlayacağız nereyi koyalım” diye, kesinlikle bu bölümü koyardım. Çünkü bu kısa videoda ÇOK BASİT BİR METODOLOJİ KULLANARAK, ÇOCUKLARIN BİLE ANLAYACAĞI KOLAYLIKTA Yaratıcının varlığı su götürmez kanıtlarla ispatlanıyor.

Bütün bunları görünce, hamd olsun Rabbime diyorum. Rabbim kimlere hizmet ettiriyor. 1 trilyon versek bu haber siteleri ve sosyal paylaşım siteleri bu sohbet yayınlar mıydı?

Yorumları incelediğimde insanların kendi aralarında yaptığı geyik muhabbetlerini gördüm. Sağlam bir fikri cevap bile vermemişler.

Akıl susunca, çaresizce sövmeye başlamışlar.

Ey ateist arkadaş…

Saplandığın bu düşüncenin doğru olma ihtimali hiç yok. Eğer faraza senin zannınca dediğin doğru çıksa, sen hiç dirilmemek üzere YOK OLACAKSIN. HİÇ OLACAKSIN. HİÇ OLDUĞUNU BİLE BİLMEYECEK KADAR HİÇ.

Eğer bizim düşüncemiz doğruysa ki biz bunu 40’tan fazla delil ile kanıtlayabiliyoruz, sen sonsuz cehennemde hiç çıkmamak üzere azap çekeceksin. Yani HER TÜRLÜ İHTİMALDE ZARARIN DİBİNDESİN. KAÇIŞIN YOK.
Şimdi al o pilot kalemi ve bir daha düşün.

Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir